VIDEO: MaP 318 Merkelová ukradla Maďarům 120 000 respirátorů, aby se zachránila! Trump nařídil zákaz vstupu!

Domů Společnost VIDEO: MaP 318 Merkelová ukradla Maďarům 120 000 respirátorů, aby se zachránila!...

Pokud nebudou přijata rázná opatření – nastane kolaps! Zeman by měl letět do Číny! Euro-Komisaři chtějí vyhladit vlastní obyvatele! Že Vám to Pražská kavárna dosud neřekla? Že Vám Babišova média zatajují informace? Tak jsme se na to zase podívali. Děkujeme, že naše pořady sledujete! Informujeme o tom, o čem ostatní mlčí! Naší prioritou je šířit informace, které Vám mají být zatajeny! Použité překlady jsou volné a v kontextu s českým prostředím, tak aby divák pochopil smysl vyjádření zahraničních politiků. Pořady vyjadřuje názory osob, které v pořadu hovoří.

Prosíme podpořte nás darem na účet: 2601593605/2010 (Michal a Petr)
– Platby prosím označte DAR

Michalapetr.cz
KPV 0249 (Youtube)

AP: Stejně, jako v případě tragédie spjatou s cestovní lodí Concordia, i madam Angela Merkelová skáče (obrazně řečeno) přes palubu jako první.

Naučí se lidé spolupracovat a rozdrtit vše špatné, díky jednotě, kterou je naučí až virus COVID-19? V jednotě je síla a bude od této doby stále potřeba, potom se svět otřese v základech a pravda (i ta hluboce utajovaná – je toho mnohem více, než si dokážeme představit) vyjde na povrch! Nač dělat další kroky zase zpět? A nezapomeňte, efektivní zbraní je i mlčení. Mlčení znamená tichý souhlas!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště