Vlivný bankéř promluvil po tom, co měl sloužit iluminátům a zůčastnit se jednoho z nechvalně známých obětních rituálu

0

Holandský bankéř Ronald Bernard byl na jistém večírku vyzván, aby rituální zabil dítě. To bylo na něj příliš, vystoupil z těchto kruhů a promluvil.

Ronald popisuje své zkušenosti v rozhovoru pro nizozemskou televizní stanici. V rozhovoru uvádí podrobnosti, jak satanská elita obětuje děti, aby otestovala a později vydírala své členy. Během své kariéry byl postupně uveden do těchto kruhů.

„Když jsem tam vstupoval, byl jsem varován: ,Udělej to až poté, když na sto procent nebudeš mít žádné svědomí.‘ Když jsem to slyšel, tehdy jsem se tomu smál, ale nebylo to myšleno jako žert. Byl jsem trénovaný, aby se ze mě stal psychopat, a selhal jsem.“

Nemilosrdnost přece jen selhala. Ronald v rozhovoru vypráví, jak byl zapleten do ničení italského hospodářství a bankrotovania velkých společností. To vedlo k sebevraždám a destrukci. Pro jeho kolegy bankéře to byl úspěch, který stálo za to oslavit. Rehotali se z toho, když poté, co to udělali, jistý majitel jedné z těchto společností spáchal sebevraždu. Zanechal rodinu.

Více: 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno