Záhadný návštěvník z Venuše jménem Valiant Thor označován, jako benevolentní mimozemšťan (..s IQ 200)

Domů Zajímavosti Záhadný návštěvník z Venuše jménem Valiant Thor označován, jako benevolentní mimozemšťan (..s...

Kniha „Cizinec v Pentagonu“, kterou napsal dr. Frank E. Stranges, popisuje velmi neobvyklý příběh mimozemšťana, který žil na Zemi v letech 1957 – 1960, a během té doby se mu podařilo kontaktovat nejvyšší představitele americké vlády. Muž, který si říkal Valiant Thor, pocházel údajně z Venuše, měřil asi 180 cm a měl hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Se svou lodí přistál 16. března 1957 poblíž Alexandrie ve Virginii. Záhy po jeho přistání dorazila na místo policie, pro kterou měl jedinou zprávu – požadoval osobní schůzku s tehdejším americkým prezidentem Dwightem D. Eisenhowerem.

Nakonec se dostal do Pentagonu, kde se setkal s tajemníkem ministerstva obrany a později i se samotným Eisenhowerem a dalšími vysokými představiteli americké vlády. Na misi ho prý vyslala Vysoká rada, která žádala, aby zasáhl jménem mezigalaktické komunity. Obyvatelé sousedních světů se obávali našich jaderných schopností a varovali, že by nukleární válka mohla vést ke zničení lidské rasy. Během schůzky měl Thor předat prezidentovi dokument s digitálním obsahem. Byla v něm nabídka, že pokud se Země vzdá svých jaderných zbraní, představitelé Venuše jí na oplátku poskytnou dosud neznámé technologie. Prezident měl s návrhem v principu souhlasit, ale narazil u generálů zastupujících vojensko-průmyslový komplex. Ti takovou dohodu odmítli s tím, že je třeba si zachovat obranyschopnost proti cizím mocnostem.

Valiant Thor zůstal na Zemi tři roky. Dochovaly se jeho fotografie, na kterých se účastnil nejrůznějších vrcholných schůzek, a zatím nebyl důvod jejich pravost zpochybnit. Autor knihy dr. Frank Stranges byl federální maršál, který měl v Pentagonu tajnou bezpečnostní prověrku. Jeho příběh potvrdil i admirál Richard E. Byrd, který v letech 1957 až 1963 pracoval pro ministerstvo obrany. Mimochodem, Byrd měl na starosti také projekt „Blue Book“ – tajný vojenský program, který vyšetřoval zprávy o pozorování UFO. Dokonce i členové rodiny prezidenta Eisenhowera trvali na tom, že tato neuvěřitelná historka je pravdivá.

Phill Schneider mluví o Valovi:

Jedna zajímavost na závěr by mohla být ta, že Nicola Tesla byl též VENUŠAN.

Mnoho lidí se tedy ptá na nejrůznější věci. Ptát se můžete ohledně tohoto cizince na cokoliv v komentářích 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště